Ödeme ve Teslimat

1) TC Halkbank A.Ş hesabımıza (TL) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar  çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; kredi kartı ile alınan ürünlerde; IYZICO üç iş günü içerisinde ürün bedelini  kredi kartınıza iade eder. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde 1 iş günü (resmi tatiller haricinde) içerisinde ürün bedelini hesabınıza iadesi gerçekleşir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 4) Teslimat

Pazartesi-Cuma günleri arasında 14:00 a kadar siparişi ve ödemesi gerçekleşmiş ürünler aynı gün; cumartesi, pazar ve haftaiçi günlerde 14:00 sonrası siparişi ve ödemesi gerçekleşmiş ürünler ertesi gün kargolanır.  Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Teşekkürler

Küçük Karga